Registreerimine Tartus toimuvale patsiendijuhendi „Info Alzheimeri tõvega inimestele ja nende lähedastele“ koolitusele ning Theatrumi etendusele "Isa"


Ootame 20. märtsil 2019 algusega kell 15:00 Raadimõisa Hotelli (Mõisahärra saali II korrusel,  Mõisavärava 1, Vahi alev, Tartumaa)  dementsusega inimesi ning nende lähedasi, samuti kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajaid kui ka üldhooldekodude õendus- või hooldusvaldkonna spetsialiste patsiendijuhendi „Info Alzheimeri tõvega inimestele ja nende lähedastele“ koolitusele ning sellele järgnevale Eesti Rahva Muuseumis toimuvale Theatrumi etendusele "Isa"

Koolituse teemad on: 

  • dementsuse diagnoosimine, dementsusega kaasnevad kognitiivsed, psüühika ja käitumishäired, haiguse ennetamine;
  • eestkoste seadmise vajalikkusest;
  • toimetuleku toetamine, sotsiaalteenused, abisaamise võimalused, toetavad raviviisid, soovitused hooldajatele, keskkonna kohandused, abivahendid, toitumine;
  • dementsusega kaasnevad haigused, ravi ja ravi lõpetamine.
Koolitajad on dr. Jelena Leibur (SA EELK Tallinna Diakooniahaigla juhataja/ arst),  Hanna-Stiina Heinmets (SA EELK Tallinna Diakooniahaigla tegevusterapeut/dementsusega patsientide osakonna juhataja) ja Mare Aasmäe (Harju Maakohtu kohtujurist).

Koolitus on tasuta.  

Koolitusele järgnev teatrietendus on tasuta 50-le esimesele dementsusega inimesele/lähedasele, kes on eelregistreeritud.  Teistel on võimalus teatrietendusele osta pilet Theatrumist. Etendus algab kell 19:00. Lisainformatsiooni etenduse kohta leiate: http://www.theatrum.ee/lavastused/isa/

Koolituse korraldaja ja finantseerija on Eesti Haigekassa, koolitust aitab organiseerida MTÜ Elu Dementsusega.  

Email again:
Osalen koolitusel
Osalen teatrietendusel