Registreerimine 26. märtsil Tallinnas toimuvale patsiendijuhendi „Info Alzheimeri tõvega inimestele ja nende lähedastele“ koolitusele ning Theatrumi etendusele "Isa". 
Koolitus toimub venekeelse sünkroontõlkega! 

Ootame 26. märtsil 2019 algusega kell 15:00 Eesti Tervishoiu Muuseumi suurde saali (Lai tn 30, Tallinn)  dementsusega inimesi ning nende lähedasi, samuti kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajaid kui ka üldhooldekodude õendus- või hooldusvaldkonna spetsialiste patsiendijuhendi „Info Alzheimeri tõvega inimestele ja nende lähedastele“ koolitusele ning sellele järgnevale Theatrumi etendusele "Isa"! Etendus toimub Theatrumis (Vene tn 14).  

KOOLITUS TOIMUB VENEKEELSE SÜNKROONTÕLKEGA!

Koolituse teemad on:

  • dementsuse diagnoosimine, dementsusega kaasnevad kognitiivsed, psüühika ja käitumishäired, haiguse ennetamine;
  • eestkoste seadmise vajalikkusest;
  • toimetuleku toetamine, sotsiaalteenused, abisaamise võimalused, toetavad raviviisid, soovitused hooldajatele, keskkonna kohandused, abivahendid, toitumine;
  • dementsusega kaasnevad haigused, ravi ja ravi lõpetamine.
Koolitajad on dr. Jelena Leibur (SA EELK Tallinna Diakooniahaigla juhataja/ arst),  Hanna-Stiina Heinmets (SA EELK Tallinna Diakooniahaigla tegevusterapeut/dementsusega patsientide osakonna juhataja) ja Mare Aasmäe (Harju Maakohtu kohtujurist).

Koolitus on tasuta.  

Koolitusele järgnev teatrietendus on tasuta 50-le esimesele dementsusega inimesele/lähedasele, kes on eelregistreeritud. Teistel on võimalus teatrietendusele osta pilet Theatrumist. Etendus algab kell 19:00 Theatrumis (Vene tn 14). Lisainformatsiooni etenduse kohta leiate: http://www.theatrum.ee/lavastused/isa/

Koolituse korraldaja ja finantseerija on Eesti Haigekassa, koolitust aitab organiseerida MTÜ Elu Dementsusega.  

Email again:
Osalen koolitusel
Osalen teatrietendusel
Vajan venekeelset sünkroontõlget