Registreerimine 23. mail Rakveres toimuvale patsiendijuhendi „Info Alzheimeri tõvega inimestele ja nende lähedastele“ koolitusele ning Theatrumi etendusele "Isa". 

Ootame 23. mail 2019 algusega kell 15:00 Aqva Hotel & Spa-s (Rooma II seminariruumis, Parkali 4, Rakvere) dementsusega inimesi ning nende lähedasi, samuti kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajaid kui ka üldhooldekodude õendus- või hooldusvaldkonna spetsialiste patsiendijuhendi „Info Alzheimeri tõvega inimestele ja nende lähedastele“ koolitusele ning sellele järgnevale Theatrumi etendusele "Isa"! Etendus toimub Rakvere Teatris (Kreutzwaldi 2a, Rakvere).  

Koolituse teemad on:

  • dementsuse diagnoosimine, dementsusega kaasnevad kognitiivsed, psüühika ja käitumishäired, haiguse ennetamine;
  • eestkoste seadmise vajalikkusest;
  • toimetuleku toetamine, sotsiaalteenused, abisaamise võimalused, toetavad raviviisid, soovitused hooldajatele, keskkonna kohandused, abivahendid, toitumine;
  • dementsusega kaasnevad haigused, ravi ja ravi lõpetamine.
Koolitajad on dr. Ülle Krikmann (Tartu Ülikooli Kliinikum),  Hanna-Stiina Heinmets (SA EELK Tallinna Diakooniahaigla tegevusterapeut/dementsusega patsientide osakonna juhataja) ja Mare Aasmäe (Harju Maakohtu kohtujurist).

Koolitus on tasuta.  

Koolitusele järgnev teatrietendus on tasuta 50-le esimesele dementsusega inimesele/lähedasele, kes on eelregistreeritud. Teistel on võimalus teatrietendusele osta pilet Theatrumist. Etendus algab kell 19:00 Rakvere Teatris. Lisainformatsiooni etenduse kohta leiate: http://www.theatrum.ee/lavastused/isa/

Koolituse korraldaja ja finantseerija on Eesti Haigekassa, koolitust aitab organiseerida MTÜ Elu Dementsusega.  

Email again:
Osalen koolitusel
Osalen teatrietendusel