Dementsuse Kompetentsikeskus korraldab 14. märtsil 2019 Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis (Nooruse 5, Tartu) dementsuseteemalise konverentsi „Teekond dementsussõbralikumate teenuste poole“. Tutvustuse ja kava leiad siit!

Konverentsi eesmärk on tuua ühise laua taha nii Eesti kui ka välismaa head praktikad dementsusega inimestele teenuseid pakkuvas valdkonnas, et inspireerida ning jõustada KOVe, hoolekandeasutusi ja teisi teenuseosutajaid tegutsema dementsussõbralikuma ühiskonna nimel pakkudes dementsusega inimestele ja nende lähedastele elukvaliteeti parandavaid ja inimväärset elu tagavaid mitmekülgseid teenuseid.

Konverentsile on oodatud dementsusega inimene ja tema lähedane, teenuse osutajad (hoolekandeasutused, õendusabi, koduteenuse pakkujad, tegevusterapeudid, päevakeskused jt), KOV sotsiaalhoolekande valdkonna töötajad ja kõik teised huvilised.

Konverentsi töökeeleks on eesti ja inglise keel. Pakume sünkroontõlke võimalust. Konverentsi osalustasu on 20 €.

Registreerimine lõpeb 07. märts 2019 (registreerida saad siin samal lehel natuke allapoole liikudes!). Osalustasu palume maksta hiljemalt samaks kuupäevaks.

Osalustasu maksmisel palume märkida: arveldusarve nr (Swedbank) EE712200221069984564, saaja: MTÜ Elu Dementsusega, selgitus: konverents ja osaleja nimi. 

Lisainfot konverentsi kohta saab:

Anu Varep

e-mail: info@eludementsusega.ee

mobiil: 5536236

Olete väga oodatud!

Registreerimine: 

Email again:
Vali, kas osaled konverentsil kui:
Vajan sünkroontõlget