Jaga oma kogemust

Dementsus on keeruline ja raske haigus, mis mõjutab mitte ainult seda, kellel diagnoos on, vaid ka nende ümber olevaid pereliikmeid ja hooldajaid. See haigus seab meie ette palju küsimusi ja väljakutseid, alustades sellest, kuidas saame pakkuda parimat hooldust kodus, kuni päevahoiuteenuste leidmiseni, hooldekodu valikuni ning lähedase eluni hooldekodus.

 

Oleme siin, et kutsuda teid jagama oma lugusid ja kogemusi sellest teekonnast, mis võib olla täis nii rõõmu kui ka väljakutseid. Samuti julgustame teid jagamaks, kuidas te olete leidnud vajalikku teavet, tuge ning võimalusi, et toetada oma lähedast dementusega ning olla tema kõrval.

 

Me usume, et jagades oma lugusid ja kogemusi, saame pakkuda toetust teistele, kes läbivad sarnast teekonda, ja samal ajal saame ka ise väärtuslikku infot, kuidas saaksime edasi liikuda, et asjad läheksid paremuse poole. Kõik, mida siin jagate, võib olla väga kasulik teistele, kes otsivad juhiseid ja tuge dementusega lähedaste hooldamiseks.

Sinu loal, me avaldame lugusid meie sotisaalmeedias ja kodulehel, tagades diskreetsuse loos avaldatud detailide suhtes.

 

Oleme tänulikud teie avatuse ja jagamisvalmiduse eest ning loodame koos luua tugivõrgustiku, mis aitab meil kõigil oma teekonnal edasi liikuda.